Незабаром відбудеться реалізація проєктів бюджету участі Полтавської області 2020 року

Дата: 01.07.2021 13:12

1 липня Кобеляцький міський голова Олександр Копелець провів зустріч з учасниками та переможцями шкільного та громадського бюджету участі Полтавської області.

У ході розмови міський очільник зазначив, що жителі Кобеляцької громади завжди активно беруть участь у громадських бюджетах Полтавської області, завдяки цьому є можливість залучити кошти з інших бюджетів та реалізовувати нові ідеї для розвивати інфраструктуру.

Також Олександр Олександрович подякував присутнім за активну громадянську позицію та запевнив, що кошти на реалізацію проєктів-переможців в сумі 1 млн.грн. передбачено у бюджеті міської ради та закликав авторів проєктів долучатися до їх реалізації.

На завершення всі учасники та переможці отримали сертифікати та презентаційні матеріали від Полтавської обласної ради.

У 2020 році мешканцями Кобеляцької громади було подано 16 проєктів, 13 з яких здобули перемогу. Серед проєктів: 7 - Шкільний громадський бюджет та 8 - бюджет участі Полтавської області.

Загальна вартість проєктів становить більше 2 млн. грн., 50% з яких взяла на себе зобов’язання профінансувати Кобеляцька міська рада, а інші 50% - буде виділено з Полтавського обласного бюджету.

Більше фото на сторінці у https://www.facebook.com/Kobelyaki.m.rada