Дякуємо за День міста!

Дата: 30.06.2021 11:43

Висловлюємо щиру подяку усім, хто долучився до проведення заходів з нагоди 400 - ї річниці з часу першої писемної згадки про місто і доклав максимум зусиль для різнопланового, цікавого, сповненого враженнями та емоціями дозвілля.

З великою відповідальністю до святкування Дня міста підійшли члени виконавчого комітету, апарат міської ради, структурні підрозділи та працівники комунального підприємства «Водоканал Плюс». Неймовірну атмосферу, надзвичайні емоції, шквал позитиву, приємні спогади та світлини на пам’ять отримали кобелячани та гості нашого міста. А все це було б неможливим без наших надійних друзів та партнерів.

Особлива подяка усім працівникам комунального підприємства «Водоканал Плюс», які здійснювали роботи з підготовки міста до святкових заходів, за сприяння та благоустрій території. Вдячні, за те, що ви дбали про чистоту і порядок до, під час і після святкувань.

Окрема подяка священнослужителям які, відслужили святковий молебень за нашу державу, мир та спокій в Україні та за рідне місто.

Усім учасникам велозабігу, дошкільнятам, спортсменам, учням, керівникам усіх навчальних закладів, які долучилися до проведення свята – щире «Спасибі!»

Подяку висловлюємо Кобеляцькому будинку культури та дозвіллі, творчим колективам усіх закладів культури та вихованцям позашкільних закладів освіти за концертну програму. Окремі слова вдячності ведучим за піднесений чудовий настрій та яскраве музичне вітання у проведенні святкової програми.

Дякуємо Кобеляцькій публічній бібліотеці за розгорнуту тематичну виставку-подію «Кобеляки 400 років», де була розміщена література про місто, історію, видатних особистостей та його сучасність.

Слова щирої вдячності адресуємо колективу та вихованцям Кобеляцького Будинку дитячої та юнацької творчості за доробки, концертну програму, за посмішки, за неймовірну радість подаровану нашим дітям.

За громадським порядком під час проведення святкових заходів слідкував особовий склад відділення поліції № 2 Полтавського РУ поліції ГУНП у Полтавській області. Забезпечували медичний супровід протягом всього дня працівникам екстреної медичної допомоги, Центру ПМСД та міської лікарні. Працівники Кобеляцького РС ГУ ДСНС України у Полтавській області були готові надати допомогу у разі надзвичайних ситуацій їх усім окрема подяка!

Щиро дякуємо усім, від кого отримали вітальні листівки з нагоди святкувань. Усім, хто своєю участю приїхав підтримати та розділити радість святкового дійства…

Всім кобелячанам та гостям нашого міста, які прийшли на свято, задля яких ми працюємо щодня, кажемо «Дякуємо!».

З повагою –

Кобеляцький міський голова                                                     Олександр Копелець