Шановні жителі Кобеляцької громади!

Дата: 28.06.2021 08:30

Сердечно вітаю вас з надзвичайно важливим святом нашої держави – Днем Конституції України!

Конституція це найважливіший правовий документ будь – якої держави, яка єднає людей, перетворюючи населення на народ, а територію на державу.

Конституція увійшла в наше суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Цього року їй виповнюється 25 років, але своїм корінням вона значно старша. Її глибина - у мудрості предків, у пам’яті століть, в утвердженні української нації.

Глибока шана тим, хто зустрічає свято на передовій. Ми пишаємося вашою сміливістю, самопожертвою і патріотизмом. Вічна пам'ять українцям, які в різні часи віддали свої життя за свободу, незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

З нагоди визначного державного свята щиро зичу всім впевненості та сили, міцного здоров’я та щастя, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина Української держави.

Нехай скінчиться війна, відступить коронавірус і запанує злагода на нашій землі. Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї.

З повагою -

Міський голова                                          Олександр Копелець