Вітання міського голови з Днем народження міста Кобеляки

Дата: 25.06.2021 15:12

Сьогодні наше славне місто Кобеляки відзначає свою 400-ту річницю. З цієї святкової нагоди хочу від себе особисто, від виконавчого комітету міської ради та депутатського корпусу привітати всіх і кожного з нашим святом!

День народження рідного міста об’єднує усіх нас, незалежно від віку та професії. У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди.

Кожен, хто бував у нашому місті любить його за душевність і особливу атмосферу, за привітних людей і давню історію, тихі вулички і мальовничі краєвиди. У нас були злети і падіння. Були радісні і трагічні сторінки в літописі життя. Але найцінніше в великій історії нашого міста — це люди. Кожен із нас щодня вносить свій вклад у розвиток і процвітання міста, робить все для того, щоб воно було красивим і затишним.

Ми й надалі будемо розбудовувати наше місто й громаду в цілому, наповнюватимемо його новими здобутками, відкриттями та щирими емоціями! Я однозначно вірю в те, що спільними зусиллями, ми досягнемо цієї мети.

Бажаю, щоб з кожним роком наше місто розквітало і ставало гарнішим, щоб краще жилося його мешканцям, щоб ми ставали толерантнішими, добрішими і милосерднішими один до одного, щоб свято іменин нашого міста завжди єднало і гуртувало нас в одну велику родину.

Дорогі земляки!

Я вклоняюся вам за вашу працю і таланти, які ви віддаєте рідному місту. Лише згуртовано, лише разом ми всі задуми виконаємо, всі тимчасові негаразди подолаємо, всіх мрій досягнемо! Нехай наше місто, наш спільний дім розвивається і квітне нашими прагненнями, нашою працею, нашими мріями!

Бажаю всім землякам невичерпної енергії, творчого натхнення, життєвих гараздів. Нехай між нами панують мир і злагода, взаємна повага і довіра, а в кожній родині оселяться затишок, мир, любов і добро!

Пам’ятаймо, що разом – ми сила! Разом – ми зможемо все!

З повагою та щирими вітаннями -

Міський голова Олександр Копелець