Визначено перевізника по трьох маршрутах загального користування

Дата: 24.06.2021 13:39

24 червня 2021 року заступник Кобеляцького міського голови Сергій Китайгора провів засідання конкурсної комісії з перевезення пасажирів на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом.

Об’єктом конкурсу є три автомобільні маршрути: Придніпрянське  - Орлик  -  Дашківка  -  Деменки  -  Василівка  -  Кобеляки; Придніпрянське  - Орлик  - Шевченки - Вільховатка - Лівобережна Сокілка  ?  Кобеляки та Придніпрянське - Василівка - Бродщина - Леваневське - Павлівка - Самарщина  -  Канави  - Іванівка - Кобеляки.

У ході роботи конкурсної комісії було розглянуто заяву з відповідним пакетом документів претендента на здійснення перевезень Блохи С.В.

За результатами розгляду документів, та голосування членів конкурсної комісії визначено переможцем та надано право на здійснення перевезень пасажирів на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом по Кобеляцькій міській раді Блосі  С.В.

Вказаний перевізник має три автобуси пасажиромісткістю до 18 чоловік. Рейси будуть регулярними та здійснюватимуть перевезення пасажирів три рази на тиждень: вівторок, середа, четвер.

Спершу рейси пройдуть у тестовому режимі, а потім буде складено точний графік руху, про, що міська рада повідомить додатково.