Реконструкція парку Богдана Хмельницького продовжується

Дата: 24.06.2021 11:54

Роботи по реконструкції парку Богдана Хмельницького виконуються у кілька етапів. Зараз підрядна організація укладає покриття пішохідної зони центральної алеї.

На жаль, ці роботи були призупинені сильними зливами, які продовжувалися протягом двох тижнів. Але ось уже кілька днів поспіль, працівники, не дивлячись на спеку, працюють, щоб до святкування Дня міста Кобеляки, яке відбудеться 26 червня, містяни та гості змогли пройтися центральною алеєю парку та оглянути відреставрований пам’ятник видатному українському гетьману Богдану Хмельницькому.

Цьогоріч проводиться другий етап реконструкції парку, який включає в себе облаштування однієї із його частин. Відповідно до проєкту має бути укладена тротуарна плитка, поставлені лавочки, зроблене освітлення, облаштоване місце під літній кінотеатр.

Окрім будівельних робіт, працівниками міської ради підтримуються в належному стані клумби, які розміщені навколо бесідки. Травень місць радісно зустрічав містян цвітінням різнокольорових тюльпанів, червень - майорами та айстрами.

На підготовку та укладання тротуарної плитки у парку Богдана Хмельницького використано 210 тонн щебеню, 240 тонн гранвідсіву та укладено її близько 1000 квадратних метрів.

Планів у міського голови та Виконавчого комітету міської ради по благоустрою населених пунктів Кобеляцької громади на 2021 рік чимало. Тож маємо надію, що всі вони будуть реалізовані.