Запрошуємо всіх 26 червня на свято Кобеляцької родини

Дата: 24.06.2021 08:36

Цьогоріч місто Кобеляки відзначає 400-у річницю. І хоча пандемія коронавірусу вплинула на святкування такої визначної для нашого міста дати, все ж Кобеляцька міська рада підготували для жителів територіальної громади та гостей різноманітні заходи. Загалом по всьому місту працюватиме 8 локацій: 4 з них – у парку «Центральний» та 4 – в різних районах міста.

Спершу заходи розпочнуться з молитви, яка пройде в усіх храмах міста, за єдність українського народу, за Кобеляцьку міську громаду й Україну та буде відслужено панахиду за загиблими учасниками АТО з одночасним передзвоном у всіх храмах.

Святкова програма розрахована на найширшу аудиторію. Ранок 26 червня розпочнеться з велозабігу по місту Кобеляки. Спортивну естафету підхоплять поціновувачі футболу, шахів, настільного тенісу, пляжного волейболу та силових видів спорту. Урочиста частина розпочнеться із вітального слова міського голови Олександра Копельця та вручення ювілейних медалей батькам, діти яких народилися з січня 2020 року по червень 2021 року (так, як святкування Дня міста у 2020 році не проводились через карантин). У рамках офіційного відкриття свята також пройде церемонія покладання квітів до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку.

Ну, а далі – розважально-ігрова програма для дітей нашої громади – шоу-театр «ЖаКо» з іграми та розвагами. Окрім того, будуть працювати атракціони, діятиме виставка дитячих робіт, проводитимуться майстер-класи, продаватимуться солодощі, поп-корн та багато іншого.

Друга половина дня обіцяє бути насиченою та цікавою. Місце проведення – стадіон «Колос». Там кобелячан та гостей міста чекатиме кулінарне свято «Сита хата», на якому місцеві кухарі будуть готувати різноманітні смаколики української кухні та страви інших національностей. Також буде діяти виставка-продаж робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, де поціновувачі ікон, картин, вишитих рушників місцевих художників зможуть не тільки полюбуватися роботами, але й придбати їх.

Завершиться свято концертно-розважальною програмою, до якої ввійдуть виступи місцевих аматорських колективів, заслужених артистів України, співаків Михайла Грицкана та Арсена Мірзояна. Насамкінець відбудеться вогняне шоу театру «Аделаїда» та святковий фейєрверк.

Всі заходи, які будуть відбуватися, проходитимуть з дотриманням карантинних обмежень встановлених на дату проведення. Тому, маємо надію, що «небесна канцелярія» цього року потішить усіх нас гарною літньою погодою, ну а організаційний комітет Виконавчого апарату Кобеляцької міської ради робить все можливе, щоб усі мешканці та гості нашої громади отримали масу приємних вражень від святкування Дня міста Кобеляки.