У Кобеляцькій громаді запустили нові автобусні маршрути, які сполучать найвіддаленіші села Світлогірське та Придніпрянське з містом Кобеляки

Дата: 22.06.2021 16:38

З метою розвитку та удосконалення сільського пасажирського транспорту, якісного й ефективного перевезення пасажирів, задоволення потреб населення в регулярних пасажирських перевезеннях, 15 та 17 червня 2021 року було здійснено два автобусні рейси у тестовому режимі з села Світлогірське до міста Кобеляки. Ці рейси будуть безкоштовними та регулярними. Здійснюватимуться кожного вівторка та четверга по різних населених пунктах.

Рішенням сьомої сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання від 26 березня 2021 року було надано дозвіл на використання транспортного засобу, який перебуває у комунальній власності Кобеляцької міської ради, для перевезення жителів громади на приміських автобусних маршрутах загального користування. Це автобус марки «Мрія» АС - Р - 32053, 2013 року випуску, державний номер ВІ 4053 АА.

Міською радою було попередньо розроблено та узгоджено графік руху автобуса та місця зупинок. Рейс розрахований на те, щоб жителі сіл мали змогу потрапити до адміністративного центру в першу половину дня.

Наступний автобусний маршрут має забезпечити підвіз жителів із села Придніпрянське. Кобеляцька міська рада оголосила конкурс на перевезення пасажирів по вказаному маршруту "Придніпрянське-Кобеляки". Виконком затвердив відповідне рішення. Конкурс має відбудеться 24 червня поточного року. Це означає, що вже найближчим часом буде здійснено підвіз жителів ще з одного відділеного населеного пункту.

Перевізник буде працювати безкоштовно для населення, а кошти йому будуть відшкодовуватися з міського бюджету відповідно до рішення восьмої сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання від 14 травня 2021 року № 5 «Про затвердження Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом у Кобеляцькій міській раді на 2021-2022 роки».

Автобуси будуть курсувати 5 рейсами у різні дні тижня. З графіком автобусних перевезень можна буде ознайомитись найближчим часом.