Шановна громадо!

Дата: 22.06.2021 10:44

Сьогодні Україна вшановує пам’ять жертв однієї з найбільших в історії людства воєн.

Саме в цей день, 22 червня 1941 року, ворог заполонив рідну землю, яка надовго стала епіцентром кровопролитних боїв і наступальних операцій. Друга світова війна залишила страшні наслідки: мільйони полеглих на фронтах, закатованих у неволі, померлих від голоду та поневірянь, а також тих, кого примусово вивозили за межі Батьківщини.

Гіркоту втрат наш народ відчуває й сьогодні, а тому ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки.

Щира вдячність ветеранам, які відстояли перемогу в Другій світовій війні. Доземний уклін нинішнім захисникам України за їхній героїзм і жертовність.

Вічна шана тим, кого сьогодні немає поруч із нами.

Будьмо сильними, адже українці – непереможна нація!

З повагою -
Кобеляцький міський голова                                                   Олександр Копелець