Шановні працівники та ветерани закладів охорони здоров’я Кобеляцької громади!

Дата: 20.06.2021 11:40

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня медичного працівника.

Праця медиків є однією з найбільш благородних та жертовних. У ваших руках – складна і відповідальна справа, здоров’я і майбутнє нашого народу. Ви супроводжуєте кожного з нас із народження та даруєте віру й надію. У час, коли людство постає перед новими викликами, коли щоденно під загрозою здоров’я кожного з нас, ви самовіддано й повсякчас перебуваєте на варті життя.

День медичного працівника — це ще одна нагода висловити вам вдячність за щоденну відповідальну, важливу і нелегку працю, за ваші зусилля і старання, за врятовані життя.

Бажаю вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, спокою й достатку, радості в кожній миті, світлої долі, успіхів і подальших професійних здобутків!

З повагою -

Кобеляцький міський голова                                      Олександр Копелець