Відбулася позачергова сесія Кобеляцької міської ради

Дата: 18.06.2021 21:34

18 червня голова Кобеляцької міської ради провів десяту позачергову сесію міської ради восьмого скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 23 народних обранців із.

Участь у роботі пленарного засідання взяли депутати Полтавської районної ради Олег Решетило та Олександр Ломаков, помічник міського голови із земельних питань Василь Гордійко, працівники апарату Виконавчого комітету міської ради та його виконавчих органів, представники засобів масової інформації, громадськість.

Спершу депутати сформували порядок денний пленарного засідання, знявши на доопрацювання питання, які стосувалися надання дозволів Службі автомобільних доріг у Полтавській області на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування на території Кобеляцької міської ради, включили додатково два, які попередньо були розглянуті, та, відповідно до висновків профільних постійних комісій, включені до порядку денного пленарного засідання.

У ході підготовки до позачергової сесії міської ради працювали профільні постійні комісії, які попередньо вивчали всі питання, тому за пропозицією депутатів всі вони були прийняті майже без обговорень.

Серед них були такі, які стосувалися надання дозволів (відмов) на розроблення проектів землеустрою; затвердження (надання відмов у затвердженні) проектної документації із землеустрою; передачі земельних ділянок у власність; надання згоди на їх поділ; припинення дії договорів оренди та внесення змін до них.

У ході їх обговорення, міський голова Олександр Копелець вкотре наголосив, що першочерговим завданням для міської ради є надання земельних ділянок до 2 га для ведення селянського фермерського господарства виключно для жителів Кобеляцької громади. Що ж стосується питання укладення договорів оренди за користування земельними ділянками, він зауважив, що саме від надходжень цих коштів, залежить наповнення місцевого бюджету та, відповідно, соціально-економічний розвиток громади.

Під час пленарного засідання депутати підтримали внесення змін до показників бюджету Кобеляцької міської територіальної громади на 2021 рік, яким передбачено внести зміни між бюджетними програмами у межах передбачених асигнувань без додаткових коштів. Також вирішено звернутися до Президента України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України, Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради з проханням виділити кошти на додаткову доплату медичним працівникам, які були задіяні у квітні місяці поточного року для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 в інфекційному госпіталі Кобеляцької міської лікарні.

У «Різному» депутати обговорили питання погашення заборгованості районного бюджету за минулий рік за пільгове користування стаціонарним телефонним зв’язком.

Загалом було прийнято сімнадцять рішень. Всі вони стосувалися життєдіяльності Кобеляцької міської територіальної громади.