Квіти від міського голови до Дня медика

Дата: 18.06.2021 15:25

У третю неділю червня Україна відзначатиме День медичного працівника. Це свято тих, без чиєї допомоги не обходиться медична галузь: лікарів, медсестер, молодшого медичного персоналу, тих, хто має відношення до порятунку людських життів.

Цьогоріч медики продовжують боротись з пандемією у надважких умовах. І навіть у пікові періоди, попри втому, лікарі надавали професійну допомогу кожному пацієнту, який її потребував.

Сьогодні, 18 червня, відбулися урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника в комунальних некомерційних підприємствах «Кобеляцька міська лікарня» та «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги», участь у яких взяли депутати Кобеляцької міської ради Андрій Мельник й Василь Фещенко.

У ході урочистостей вони привітали медиків зі святом та подякували їм за щоденну роботу на благо здоров’я та життя жителів громади. Окрім слів вітань народні обранці вручили Подяки Кобеляцької міської ради медичним працівникам Кобеляцької амбулаторії загальної практики сімейної медицини Наталії Джевелі - заступнику головного лікаря з медичного обслуговування населення, Галині Квашиній - сестрі медичній загальної практики сімейної медицини Перегонівського ФАПу та колективу Кобеляцької амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Олександру Горбенку - завідувачу відділення, лікарю-ортопеду-травматологу травматологічного відділення, Василю Рафальському - заступнику головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності, Вікторії Омеляненко - головній медичній сестрі, Михайлу Довгому - заступнику головного лікаря з технічних питань, Світлані Овсієнко - сестрі медичній туберкульозного кабінету поліклінічного відділення, Анастасії Шейко - сестрі медичній-анестезисту відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії та Лідії Куліш - молодшій медичній сестрі з догляду за хворими педіатричного відділення КНП «Кобеляцька міська лікарня».

Не залишилися без уваги і медичні працівники бригади екстреної медичної допомоги Кобеляцької підстанції станції екстреної медичної допомоги №2 м. Кременчука КУ «Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Подяки отримали Віктор Голик - старший фельдшер, Вікторія Голуб - виїзний фельдшер та Олексій Митько - водій.

Депутати передали трудовим колективам найщиріші вітання з професійним святом та корзини з квітами від міського голови Олександра Копельця.