Профільна комісія розглянула земельні питання

Дата: 16.06.2021 18:43

У ході підготовки до десятої позачергової сесії Кобеляцької міської ради, 16 червня, відбулося спільне засідання постійної комісії міської ради з питань екології, природних ресурсів, земельних відносин та агропромислового розвитку й робочої групи по підготовці проєктів рішень з питань земельних відносин, яке провів міський голова Олександр Копелець.

Участь у ньому взяли депутати міської ради Ніна Ясинська, Василь Рафальський, Олександр Копелець, Павло Голтвянський, Анатолій Кривуля, Микола Попик, Василь Кіптілий, Ігор Проценко, Віктор Фесюра, Василь Фещенко та Микола Попик, радник міського голови по земельних питаннях Василь Гордійко, працівники апарату Виконавчого комітету міської ради та його виконавчих органів, представники засобів масової інформації.

У ході засідання депутати розглянули питання, які стосувалися затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах м. Кобеляки, надання дозволу Службі автомобільних доріг у Полтавській області на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування, розгляду заяв щодо надання дозволів (відмов) на розроблення проектів землеустрою та затвердження (надання відмов у затвердженні) проектної документації із землеустрою, передачу земельних ділянок у власність, надання згоди на їх поділ, припинення дії договорів оренди, внесення змін до них та інші.

У контексті розгляду питань, які стосувалися надання дозволів (відмов) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, міський голова Олександр Копелець наголосив, що під час їх вивчення міська рада дотримувалась позиції надавати дозволи на розроблення проєктної документації всім жителям Кобеляцької громади, від яких надійшли звернення. Загалом, працівниками земельного відділу було розглянуто до двох тисяч заяв.

Депутатами також було розглянуто питання «Про внесення змін до показників бюджету Кобеляцької міської територіальної громади на 2021 рік».

Всі питання порядку денного одноголосно рекомендовано включити до проєкту порядку денного позачергової сесії міської ради.

Під час роботи засідання депутатами Ігорем Проценком та Анатолієм Кривулею були підняті питання щодо незаконного стягнення коштів за любительський вилов риби на водоймах регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» та здійснення полювання на дику пернату птицю, яка гніздиться на водоймах місцевих мисливських угідь.

У ході їх обговорення міський очільник Олександр Копелець запропонував детально вивчити підняте депутатами питання та розглянути його на засіданні профільної постійної комісії, із залученням представників місцевих мисливських господарств.