У Кобеляцькій міській раді триває процедура формування ставок місцевих податків і зборів на 2022 рік

Дата: 11.06.2021 14:18

11 червня під головуванням Таміли Шевченко відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань економічної політики, власності, бюджету, тарифів та цін.

У засіданні взяли участь міський голова Олександр Копелець, його заступник Сергій Китайгора, депутати міської ради: Володимир Жуков, Марина Ященко та Віктор Фесюра, керуюча справами (секретар) Виконавчого комітету міської ради Олена Постольник, керівники структурних підрозділів апарату Виконавчого комітету міської ради.

Комісія розглянула та підтримала проєкт рішення «Про внесення змін до показників бюджету Кобеляцької міської територіальної громади на 2020 рік», яким передбачено внести зміни між бюджетними програмами у межах передбачених асигнувань без додаткових коштів.

Депутати також розглянули важливий для міської громади проєкт регуляторного акту – рішення щодо встановлення місцевих податків та зборів, а саме: ставок єдиного, транспортного, туристичного, земельного податків, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та пільг для фізичних і юридичних осіб зі сплати цих податків.

У контексті його розгляду комісія погодила експертний висновок щодо регуляторного впливу проєкту рішення Кобеляцької міської ради «Про встановлення на території Кобеляцької міської територіальної громади місцевих податків та зборів».