Продовжуються роботи по ремонту доріг місцевого значення

Дата: 08.06.2021 14:02

Нагадаємо, що цього року посилилась робота по спільному вирішенню питання ремонту місцевих доріг. Ще весною була проведена зустріч міського голови Олександра Копельця з представниками Державного підприємства Агентство автомобільних доріг Полтавської області. Результат зустрічі – підписаний Меморандум, яким урегульовано питання ремонту доріг: О1708119 /Кобеляки - Просяниківка/ - Лебедине – Сухе; О1708110 /Селещина - Нехвороща - Лівобережна Сокілка - Світлогірське/ - Канави та О1708109 Кустолові Кущі - Іванівка – Бродщина на умовах співфінансування.

Ці дороги вибрані не випадково, адже вони знаходяться украй незадовільному стані.

Одночасно розпочалися роботи по ямковому ремонту по двох напрямках – Іванівському та Лебединському. Зі сторони с. Чорбівка до с. Іванівка прокладено 2,7 км. асфальтного покриття площею 550 м2 , по с.Іванівка прокладено 900 м. площею - 1800м2.

Протяжність ямкового ремонту дороги від повороту на с. Лебедине і до самого села складає 1,5 км. Ремонт у напрямку до села Сухе продовжується.

Цього тижня також розпочнуться роботи по розчищенню узбіч по обидві сторони автомобільних доріг по всій території Кобеляцької громади.

За кошти Агенції автомобільних доріг проводиться ремонт дороги від повороту на с. Василівка до автомобільної траси Н-31.

Окрім того, міською радою проводиться видалення молодої порослі дерев вздовж дороги загального користування від повороту на село Світлогірське до знаку «Вільховатка» протяжністю 3,4 км. та шириною 1,5 м. по обидні сторони автошляху.