Світлана Косих – лауреат двох міжнародних музичних конкурсів

Дата: 08.06.2021 11:15

Друга декада травня 2021 року видалася для юної піаністки з міста Кобеляки Світлани Косих напруженою та хвилюючою. Вона зі своїм педагогом Лілією Голтвянською вперше вирішили спробувати свої сили та взяти участь у конкурсах. Ні, не в місцевих чи регіональних, а відразу у Всеукраїнських та Міжнародних.

У зв’язку із поширенням світом коронавірусної інфекції (COVID-19) формат їх проведення відбувався дистанційно. Але це ніяк не перешкоджало відкривати нові можливості для учасників з усього світу, дозволяючи їм долати географічні кордони, матеріальні бар’єри. Конкурсні виступи демонструвалися членам журі завдяки надісланим відеозаписам.

Так, 21 травня, Світлана взяла участь у Всеукраїнському інтернаціональному фестивалі-конкурсі KYIV ART FEST та отримала диплом лауреата 2 ступеня у жанрі «Інструментальний жанр-фортепіано».

23 травня – у Міжнародному багатожанровому конкурсі «Талантія», і стала лауреатом І ступеня у номінації «Фортепіано. Соло. 3 категорія – від 10 до 13 років».

Кілька слів за нашу переможницю. Талановита, працьовита дівчинка, яка грає не лише на фортепіано, вона гарно грає на сопілці та баяні. У її умілих руках чудові ноти лунають навіть з польової квітки кульбаби. Світлана гарно малює олівцем, робить чудові орігамі та ліпить із пластиліну.

Відрадно, що дипломи, солодощі та сертифікат на безкоштовний курс вивчення англійської мови Світлана Косих отримала в день її народження – 4 червня. Зі слів її мами, Наталії Іванівни, дівчинка була приємно здивовано цим перемогам, адже до цього вона ніколи не брала участь у подібних конкурсах.

Від щирого серця вітаємо переможницю музичних конкурсів, ученицю Кобеляцької музичної школи Світлану Косих та її викладача Лілію Голтвянську.