Денний стаціонар відновлює свою роботу на базі Центру ПМСД

Дата: 07.06.2021 16:10

Сьогодні, 7 червня, міський голова Олександр Копелець разом з головою постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та партнерських зв’язків Андрієм Мельником з робочим візитом відвідали заклади охорони здоров’я Кобеляцької міської ради.

У ході зустрічі було обговорено питання відновлення роботи денного стаціонару після послаблення карантинних заходів на базі Центру первинної медико-санітарної допомоги. Отже, найближчими днями розпочне свою роботу денний стаціонар, де медичний персонал надаватиме кваліфіковану допомогу хворим, які не потребують цілодобового медичного нагляду.

Окрім того, пацієнти, які прийдуть на прийом до сімейного лікаря, зможуть отримати електронне направлення на стаціонарне лікування до вторинної ланки. На сьогодні міська лікарня повністю відновлює роботу відділень після послаблення карантину.

Під час свого візиту очільник міста спільно з головним лікарем міської лікарні Володимиром Казиродом та виконуючою обов’язки головного лікаря Центру ПМСД Вірою Супруненко відвідали кабінети для проведення щеплень, маніпуляційний та інші кабінети Центру первинної медико-санітарної допомоги. Оглянули неврологічне, терапевтичне та прийомне відділення лікарні.

Володимир Казирод показав цифровий рентген-апарат (придбано за кошти міського бюджету в сумі 1 млн.грн. та власні кошти лікарні 1 млн. 600 тис.грн.), міні-операційну, яка розміщена у прийомному відділенні.