Волейбольні баталії на «Золотому»

Дата: 07.06.2021 13:39

05 червня на міському пляжі «Золотий», що на березі річки Ворскла в м. Кобеляки, відбулися обласні змагання чемпіонату територіальної організації ГО ВФСТ «Колос» з пляжного волейболу серед чоловічих і жіночих команд.

У змаганнях прийняло участь 16 команд з Глобинської, Новосанжарської, Козельщинської, Терешківської, Мачухівської, Білицької та Кобеляцької громад.

За підсумками змагань призові місця розподілися таким чином:

Жінки: Новосанжарська громада - 1 – І місце; Глобинська громада – ІІ місце; Новосанжарська громада - 2 – ІІІ місце.

Чоловіки: Глобинська громада – І місце; Кобеляцька громада -2 – ІІ місце; (Дендеберя Євген, Короп Олег); Кобеляцька громада -1 – ІІІ місце; (Колінько Олексій, Дрофа Олексій).

Також слід зазначити, що кобеляцькі волейболістки (Білаш Аня, Короп Аня) на рівних змагалися з досвідченими суперницями, але їм зовсім трішки не вистачило для боротьби за призові місця.