«Театр починається з вішалки, а село – з автобусної зупинки»

Дата: 07.06.2021 13:28

«Театр починається з вішалки, а село – з автобусної зупинки», - так сказала жителька села Придніпрянського, висловлюючи своє захоплення від нового вигляду нашої «візитівки» -відремонтованої автобусної зупинки.

А почалося все ще взимку, коли ідею відремонтувати її, висловив у соцмережі Артем Лубневський. Він, хоч і не проживає зараз у Придніпрянському, але переймається долею свого села – рідного йому та його родині. Села з великим історичним минулим, затишного та мальовничого. Нажаль, за останні десятиліття занедбаного внаслідок байдужості й бездіяльності місцевої влади.

Артем ініціював збір коштів на ремонт автобусної зупинки. Люди відгукнулися і гуртом зібрали суму 3400 гривень, з яких згодом було витрачено 1000 на виготовлення таблички з назвою села, а 2400 – на оплату праці робітників (очистка від старої штукатурки, вирівнювання, штукатурка стін, бетонування підлоги ). Але то згодом, а спочатку всю відповідальність за організацію робіт, їх проведення, взяв на себе Лебедєв Володимир Миколайович – людина, котра завжди була і є організатором багатьох починань, покликаних створити наше село красивим.

Наші спільні звернення, подані заяви з проханнями допогти з будівельними матеріалами до голови Кобеляцької міської ради Олександра Копельця та його заступника Сергія Китайгори були почуті і виконані. Так, ми отримали на ремонт дошки, шифер, залізо, цемент, ґрунтовку, фарби фасадні та емалі.

З художнім оформленням зголосився допомогти наш талановитий земляк – Забіяка Володимир Федорович. Його художні роботи давно знані на Сорочинському ярмарку, і знайшли своїх поціновувачів у багатьох куточках нашої країни. Фарбники та потрібну за кольоровою гаммою емаль любязно надала власниця магазину «Маркет»  Горбань Л., а збір коштів на художнє оформлення здійснили працівники магазину «Мрія».

Звичайно, ще багато людей та родин долучилися до цих робіт. Це чималий список, навіть перерахувати важко. Усім їм дяка за допомогу та підтримку!

…І ось, нарешті, настав отой довгоочікуваний момент: останній штрих художника і мальований лелека закружляв над золотими соняхами, а легенькі хмаринки попливли над яскравими мальвами! І наше рукотворне диво, створене зусиллями багатьох людей, готове гостинно зустрічати односельців та гостей Придніпрянського!

Пишаюся своїми земляками! З гордістю спостерігаю за першими кроками до створення дружньої, самодостатньої та процвітаючої Громади!

Діловод Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради Марина Хорольська.