Дитячий турнір з міні-футболу

Дата: 01.06.2021 17:35

01 червня відбувся дитячий турнір по міні-футболу з нагоди святкування Дня захисту дітей. У змаганнях взяли участь футболісти Кобеляцької ДЮСШ.

У першій грі турніру команда «Лідер-дівчата» лише по пенальті зазнали поразки від юнаків з команди «Лідер-2006». У наступному матчі «Лідер-2007» виграв у команди «Лідера-2008».

У матчі за третю сходинку турніру «Лідер-2008» здобув переможну звитягу проти «Лідера-дівчата» з рахунком – 4:3.

Переможцями змагань стали «Лідер-2007», які впевнено перемогли у фіналі «Лідер-2006» з рахунком – 4:0.

За підсумками змагань були визначені кращі гравці турніру.

Отож, кращим гравцем команди «Лідер-дівчата» стала – Оксана Хруль, кращий гравець «Лідер-2008» – Артур Молчанов, кращий гравець «Лідер-2006» – Ярослав Ярмоленко, кращий гравець «Лідер-2007» – Дмитро Худенко.

Кращим бомбардиром визнано Матвія Луценко – «Лідер-2007».

Команди були нагородженні – кубками та дипломами. Кращі гравці отримали грамоти й призи.

Кобеляцька міська рада з нагоди свята подарувала футбольні м’ячі для вихованців дитячої юнацької спортивної школи.