Відбулися заходи до Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 01.06.2021 17:12

Перший день літа асоціюється із дитячим святом – Днем захисту дітей. Це не просто веселе свято для малечі, це нагадування дорослим про необхідність захищати права дитини, щоб вони росли здоровими й щасливими, вчилися і займалися улюбленими справами.

У місті Кобеляки свято проводилося у трьох локаціях. З ранку дітвору чекали в «Екопарку», де їх радо зустрічали з розважальною програмою працівники та гуртківці Будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Касьяна. Діти мали змогу оглянути тварин, які проживають на території парку, потанцювати, пограти в ігри. Окрім того, малеча мала змогу долучитися до майстер - класів по петриківському розпису та розмістити частинку свого сердечка на карті України.

Цього дня парк відвідали близько восьмисот учнів з усіх загальноосвітніх закладів територіальної громади. Окрім того, оглянути нових екзотичних пернатих та гризунів мали змогу батьки зі своїми дітками. Доброю традицією є відкриття комунальної установи «Екопарк» саме 1 червня. Напередодні свята адміністрація парку закупила двох орлів, канюка, сапсана, крука, патагонську мару та лунь болотяну. Підвіз учнів здійснювали шістнадцятьма шкільними автобусами та були залучені два перевізники, які безкоштовно підвозили дітвору на свято.

Іншим місцем проведення заходів, які були організовані для дітвори, був майданчик поряд із літньою сценою, на якому малеча мала змогу показати свої художні уміння. З літньої сцени для юних художників лунали веселі пісні, художні колективи показували запальні танці. Інші діти мали змогу грати в інтелектуальні ігри чи відгадувати загадки. Маленькі учасники брали участь у різноманітних конкурсах та іграх, одержували призи.

Одночасно з початком екскурсії та малюнку на асфальті відбувався дитячий турнір з міні-футболу. Участь у ньому взяли чотири команди дитячої юнацької спортивної школи: три юнацьких та одна дівоча.

На жаль, погода внесла свої корективи, розпочався дощ. Але учні встигли порозважатися в екопарку та оглянути тварин, які там мешкають. Інші діти, які насолоджувалися святковою програмою, організованою працівниками Відділу культури, молоді, спорту та туризму спільно з музичною школою та будинком культури і дозвілля, мали змогу перейти до глядацької зали. З вітальним словом до них звернувся міський голова Олександр Копелець, який привітав дітей з Міжнародним днем захисту дітей та побажав отримати масу задоволення від сьогоднішнього свята.

У ході урочистостей також відбулися нагородження переможців конкурсу малюнків, які отримали солодощі та подарунки.

Аби маленькі учасники були задоволені та отримали незабутні враження, організатори свята створили усі умови задля проявлення творчих здібностей і вмінь кожної дитини. Та одним із найбільш захоплюючих блоків святкування була розважально- ігрова програма за участю аніматорів гурту «ЖАККО», під час якої актори влаштували для дітей цікавий виступ.

Свято продовжилось концертом юних артистів Кобеляцької дитячої музичної школи та Будинку дитячої та юнацької творчості, які підготували концертну програму. Показали свої бойові уміння учасники місцевої школи карате.

У ході свята діти мали можливість взяти участь у різноманітних конкурсах та розвагах: потанцювати, поспівати та пограти в різні ігри, а дорослі - оглянути виставки дитячих художніх робіт і робіт працівників дошкільних закладів міста. До того ж, дітвора поласувала безкоштовно морозивом та бутильованою водою.

Організатором заходу була Кобеляцька міська рада та її структурні підрозділи: Відділ культури, туризму, молоді та спорту і Відділ освіти.

Більше фотографій на сторінці у Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/Kobelyaki.m.rada