Любі діти!

Дата: 01.06.2021 07:43

Щороку, 1 червня, ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей.

Водночас це свято й тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє.

Саме тому, святий обов’язок родини, школи, органів влади і громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української молоді, забезпечити їх належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, зберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Бо саме від нас, дорослих, залежить як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.

Бажаю вам, дорогі діти, вашим батькам, бабусям і дідусям міцного здоров’я, щастя і сімейного затишку, нехай здійсняться всі ваші мрії та задуми!

З повагою –

Кобеляцький міський голова                                                                                  Олександр Копелець