Екопарк готується до зустрічі відвідувачів

Дата: 28.05.2021 15:29

Традиційно, напередодні Дня захисту дітей, Кобеляцька міська рада спільно з комунальним підприємством «Екопарк» гостинно відчиняють двері парку, в якому проживають звірі з різних куточків світу. Парку, де кожен може насолоджуватися природою та спостерігати у безпосередній близькості за тваринами, за їх звичками та вподобаннями. Парку, який з радістю приймає найщиріших відвідувачів – дітей, які мають можливість доторкнутися до його мешканців, отримати нові враження та емоції від спілкування з тваринами.

Напередодні відкриття, 28 травня, працівники Виконавчого апарату міської ради спільно з працівниками екопарку долучилися до впорядкування його території: прибирали майданчики, алеї, білували будівлі та дерева, обрізали сухе гілля та збирали сміття.

Директор комунального підприємства Владислав Виноградов провів оглядову екскурсію та розповів про нових мешканців екопарку.

У рамках підготовки до святкування Дня захисту дітей, цього дня працівниками комунального підприємства «Водоканал Плюс» проводилися роботи по реконструкції літньої сцени, упорядкуванню фонтанів та інше.