Відбулося відкриття пункту базування бригад екстреної медичної допомоги у новому приміщенні

Дата: 28.05.2021 14:40

Жителі Кобеляцької міської територіальної громади звикли, що бригада екстреної допомоги знаходиться у приймальному відділу Кобеляцької міської лікарні. Цьогоріч, 28 травня 2021 року, відбулося урочисте відкриття пункту базування бригад екстреної медичної допомоги Кобеляцької підстанції станція екстреної медичної допомоги №2 м. Кременчука КУ «Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» у новому приміщенні.

На цей захід завітали Кобеляцький міський голова Олександр Копелець, представники станції екстреної медичної допомоги №2 м. Кременчука, головний лікар КНП «Кобеляцька міська лікарня» Володимир Казирод, працівники лікувальних закладів та преса.

Розпочав урочисте відкриття головний лікар пункту екстреної медичної допомоги Іван Супруненко. У своєму виступі він наголосив, що приміщення, до якого перейшла бригада, повністю відповідає сучасним вимогам, кімнати просторі та укомплектовані.

На завершення виступу Іван Іванович подякував міському голові Олександру Копельцю за підтримку медичної галузі та за ідею щодо облаштування пункту невідкладної допомоги у новому приміщенні. Також слова подяки були висловлені головному лікарю міської лікарні Володимиру Казироду за надані кімнати та проведений в них ремонт.

У свою чергу, міський очільник Олександр Копелець наголосив, що Виконавчий комітет та депутатський корпус міської ради завжди готові підтримати місцеву галузь охорони здоров’я. Прикладом цьому є рішення позачергової сесії міської ради, яким виділено з місцевого бюджету 1 млн. грн. на придбання нового цифрового рентген-апарата. Він закликав керівників трьох підрозділів медицини до спільного вирішення всіх питань та привітав місцеву бригаду екстреної медичної допомоги з приміщенням.