Відбулося засідання Виконавчого комітету міської ради

Дата: 25.05.2021 17:24

25 травня під головуванням міського голови Олександра Копельця відбулося чергове засідання Виконавчого комітету. У засіданні взяли участь члени виконкому, начальники відділів міської ради та представники засобів масової інформації.

До порядку денного було включено 50 питань, які стосуються різних сфер життєдіяльності Кобеляцької міської територіальної громади.

Спершу присутні узгодили план заходів щодо проведення Дня захисту дітей, який відбудеться 1 червня. У ході його розгляду були узгоджені питання організованого підвозу дітей з усіх населених пунктів громади до міста Кобеляки, проведення розважальних та спортивних заходів.

Далі присутні розглянули питання оптимізації навчальних закладів. Відділ освіти звернувся до міської ради з проханням реорганізувати заклади загальної середньої освіти, надавши для підтвердження необхідні обґрунтування. У контексті розгляду даного питання було вирішено здійснити огляд Лебединської та Канавської ЗОШ І-ІІ ступенів, Перегонівської початкової школи, а також Золотарівської, Ліщинівської й Красненської філій членами профільної постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та партнерських зв’язків. За результатами огляду буде прийнято відповідне рішення.

Окремий блок питань, які розглянули члени виконкому та підтримали відповідні рішення, стосувався виділення та надання матеріальної грошової допомоги громадянам.

У рамках засідання ухвалено низку рішень, що стосувались захисту прав дітей, благоустрою, комунальної сфери, майнових питань та присвоєння адресних номерів.