Електронний документообіг в органах місцевого самоврядування

Дата: 25.05.2021 15:15

У 2019 році Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про остаточний перехід на електронний обмін документами між усіма органами влади.

Відтак, 25 травня у залі засідань міської ради за участі представників компанії ТОВ «АЙКЮЖН ІТ», керівників та працівників структурних підрозділів міської ради відбулася нарада щодо впровадження та функціонування системи електронного документообігу в органах місцевого самоврядування.

Під час наради керівник проектів і програм компанії ТОВ «АЙКЮЖН ІТ» Анна Ліфар надала роз’яснення щодо алгоритму роботи з документами у системі електронного  документообігу Megapolis.DocNet. В доступній формі описала процеси її впровадження.

Доповідач наголосила на доцільності впровадження даної  системи й технологічних аспектах, основних перевагах під час переходу на електронний документообіг.

Керівник проектів зауважила, що сучасний динамічний світ вимагає якісно нових підходів для обробки інформації.

Однією з важливих складових таких технологій є відмова від роботи з паперовими документами, переведення їх в електронну форму шляхом оцифрування, створення єдиного електронного архіву і використання на їх основі електронних інформаційних ресурсів.

На завершення наради представники компанії закликали Кобеляцьку міську раду перейти на електронний документообіг, який дозволить підвищити ефективність роботи, скоротить кількість часу на обробку інформації та роботу з документами, забезпечить прозорість руху документів й контроль за їх виконанням, знизить витрати на матеріали для обслуговування оргтехніки.