Кобеляцькі хлопці взяли участь у чемпіонаті з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю

Дата: 24.05.2021 11:32

22 травня в Горішніх Плавнях пройшов Відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю усіх нозологій.

У змаганнях прийняло участь 37 спортсменів з Полтави, Кременчука, Горішніх Плавнів, Пирятина та Кобеляцької громади.

У програму змагань з легкої атлетики було включено такі види змагань: біг на 60 м, 100 м, 200 м, та стрибки у довжину.

Честь Кобеляччини захищали Ян Мірошніченко (І місце в бігові на 100 м, 200 м та стрибки у довжину), Сергій Варич (ІІ місце в бігові на 100 м, 200 м та стрибках у довжину), Дмитро Рибка (ІV місце в бігові на 60 м., 100м. та стрибках у довжину з розбігу) та Максим Балабанов (ІII місце в бігові на 60 м., 100м. та стрибках у довжину з розбігу).

Учасники змагань були нагороджені грамотами, медалями та солодкими подарунками від організаторів змагань.