Вечори відпочинку «Літні зустрічі» відновили свою роботу

Дата: 24.05.2021 10:28

У минулому році, за ініціативи голови Кобеляцької міської ради Олександра Копельця, у парку «Центральний» біля літньої сцени щосуботи проходили вечори відпочинку для мешканців і гостей міста.

Для багатьох містян вони давали можливість бачитися щотижня, а не раз на рік. Таке спілкування дуже важливе для літніх людей. На цих вечорах завжди панує невимушена атмосфера.

І ось, у суботу, 22 травня, відбувся вечір відпочинку «Літні зустрічі» за участі артистів і аматорів Кобеляцького Центру культури та дозвілля. Мешканці міста знову зібралися для того, щоб послухати пісень, поспілкуватися, обмінятися новинами та відпочити.

Концерт, який тривав півтори години, пройшов як одна мить. Навіть після оголошення про закриття, люди ще довго не розходились, танцювали та співали.

Кобеляцька міська рада запрошує всіх, хто любить активний відпочинок та музику, завітати до парку «Центральний» на «Літні зустрічі».

Приходьте самі, запрошуйте своїх друзів та знайомих. Чекаємо на вас кожної суботи з 19.00 до 20.30.

Гарний настрій гарантовано.