Бронзова нагорода у Всеукраїнських змагань чоловічої команди «Лідер»

Дата: 23.05.2021 14:56

21-23 травня 2021 року у м.Гребінка відбулися фінальні змагання Чемпіонату України «ГО ВФСТ «Колос» з футзалу середньої вікової категорії юнаків 2008 р.н.

Десять команд були розділені на дві групи. Команда «Лідер» Кобеляцької ДЮСШ (тренер М.Крикун) першу свою гру виграли з рахунком 7-1 у команди «Юність» з Черкаської області. У другій грі також отримали перемогу з рахунком 3-1 у юнаків з команди «ДЮСШ-Новогуйвинськ» з Житомирської області. Третю гру поступились 0-2 команді ДЮСШ «Колос» з Харківської області.

Останню зустріч у групі виграли 2-0 у однолітків з ДЮСШ «Сновськ» Чернігівської області. Посівши друге місце у своїй групі наші хлопці грали за третє місце з командою «Катеринопіль» Черкаська область, і здобули переконливу перемогу 5-1.

Друге місце посіла команда ДЮСШ «Колос» Харківська область, перше – команда «Олімпік» з Дніпрпетровської області.

Тож вітаємо наших вихованців та тренера із здобуттям бронзових нагород Всеукраїнських змагань.

Директор ДЮСШ Руслан Сабіров