Відбулося засідання опікунської ради при Виконавчому комітеті Кобеляцької міської ради

Дата: 21.05.2021 16:42

Сьогодні, 21 травня, заступник міського голови Сергій Китайгора провів засідання опікунської ради. У засіданні взяли участь фахівці відповідних підрозділів виконкому та соціальних установ.

На порядку денному були питання щодо надання висновків до суду про доцільність призначення опікунів над недієздатними особами, які за станом здоров'я не можуть самостійно здійснювати свої права.

Попередньо всі звернення були вивчені профільними спеціалістами апарату Виконавчого комітету. Після детального розгляду вирішено внести пропозиції, як органу опіки та піклування, погодити кандидатури та підготувати відповідні висновки на розгляд суду про призначення опікунів.

Основними завданнями опікунської ради є сприяння забезпечення реалізації особистих немайнових і майнових прав та інтересів повнолітніх недієздатних осіб та осіб, дієздатність яких обмежена, повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати свої обов’язки, а також попередньо розглядати та надавати відповідні рекомендації, висновки з питань, які виносяться для прийняття рішення органом опіки та піклування.