Вишиванка в мотивах українських пісень

Дата: 21.05.2021 15:48

Українська вишиванка – один з головних символів нашого народу. Про неї розповідаються історії, пишуться долі. Вона символізує зв’язок поколінь, будить любов до країни в серці кожного українця. А сам День вишиванки – покликаний поєднувати нас і відроджувати культуру українського народу.

Щоб долучитися до цієї події, достатньо одягнути вишиванку.

Цього року свято відзначали 20 травня. В його проведенні активну участь брали педагогічний та учнівський колектив Кобеляцької дитячої музичної школи.

Викладачі Вікторія Татарко і Людмила Горбуля на уроках Української музичної літератури розповіли учням про традиції українського народу, історію вишиванки, яка є національною гордістю. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я і краси, оберегом щастя і родової пам’яті. За традицією вишивання передавалось із покоління в покоління, як сімейна реліквія. Цей український оберіг зараз виражає безмежну любов до Батьківщини.

Учні активно доповнювали розповіді викладачів спогадами своїх рідних, співали пісні, створювали гарний творчий настрій.

Національна пам’ять надзвичайно важлива, і тільки ми з вами можемо її зберегти та передати нащадкам.

Нехай наше життя буде барвистим, як цей чудовий день.

Дирекція музичної школи