Відбулося перше засідання комісії з питань захисту прав дитини при Кобеляцькій міській раді

Дата: 21.05.2021 11:22

21 травня під керівництвом заступника міського голови Сергія Китайгори відбулося перше засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Рішенням Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради створена комісія, затверджено її склад та Положення.
До порядку денному засідання було включено понад двадцять питань, які стосувалися: надання дозволів на вчинення правочину щодо нерухомого майна та  дозволів на щорічні додаткові соціальні відпустки; надання висновків про доцільність позбавлення батьківських прав відносно неповнолітніх та розв’язання спорів між батьками щодо визначення місця проживання дітей.

У ході розгляду цих питань бралися до уваги умови проживання сімей, потреби дітей, відносини в сім`ї, ставлення батьків до виконання їх батьківських обов`язків, забезпечення батьками належного догляду за дітьми. Також було заслухано представників сторін заявників.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рекомендації, які направлені на забезпечення соціально-правового захисту малолітніх та неповнолітніх дітей, згідно з чинним законодавством. Відповідно до Положення, рекомендації комісії будуть направлені на розгляд чергового засідання Виконавчого комітету міської ради.