Розпочато прийом документів на призначення житлової субсидії

Дата: 18.05.2021 18:02

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 №420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів» з травня 2021 року призначення житлової субсидії (у тому числі на наступний період) здійснюється лише після подання нових заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

Звертаємо увагу!!! У разі звернення за призначенням субсидії протягом травня-вересня 2021 року зберігається право на її призначення з травня 2021 року.

Прийом документів для призначення житлових субсидій проводиться на рівні:
- відділів соціального захисту відповідної територіальної громади або визначених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради;
- уповноважених осіб старостинських округів;
- посадових осіб центру надання адміністративних послуг (у разі їх створення);
- управлінь соціального захисту населення міст обласного значення.

При зверненні з питань призначення житлової субсидії при собі обов'язково необхідно мати: паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), інформацію про паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) членів домогосподарства та членів їх сімей (в тому числі, які зареєстровані за іншою адресою), інформацію про особові рахунки організацій-надавачів житлово-комунальних послуг (зазначається у платіжних квитанціях або розрахункових книжках), інформацію про виплатні реквізити банківської установи для виплати субсидії.

Документи на призначення субсидії також можливо подати в електронному вигляді через сайт Мінсоцполітики в розділі Е-сервіси за посиланням: https://subsidii.mlsp.gov.ua/.

Зі зразки бланків можна ознайомитися тут: заява, декларація. Для зручності населення надаємо зразки заповнення заяви та декларації для призначення субсидії та рекомендації щодо їх заповнення, з якими можливо ознайомитись за посиланням: зразок.

Важливо! Заява та декларація вважаються не поданими, у разі, якщо:
не внесені у повному обсязі відомості про членів домогосподарства та членів їх сімей (прізвище, ім'я та по батькові, сімейний стан, дата народження, серія і номер паспорта, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія і номер паспорта (для осіб, які мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за його серією та номером);
не зазначені відомості про адресу домогосподарства та номери особових рахунків та/або відсутня згода на обробку персональних даних про членів домогосподарства та членів їх сім'ї, даних про доходи та майно;
не зазначені відомості про адресу домогосподарства та номери особових рахунків, а також номер мобільного телефону заявника.

Тому, при заповненні заяви та декларації уважно зазначте всю необхідну інформацію.