З алгоритмом отримання субсидій ознайомлювалися працівники апарату Виконавчого комітету міської ради

Дата: 18.05.2021 17:58

18 травня відбулася нарада діловодів, працівників відділів апарату Виконавчого комітету міської ради по питанню порядку надання субсидій, який змінився з травня 2021 року.

Під час зустрічі начальник відділення № 4 Управління соціального захисту населення Полтавської районної державної адміністрації Олександр Боровик наголосив, що з 14 квітня 2021 року Уряд прийняв рішення, яким посилив адресність надання житлових субсидій для забезпечення державної соціальної підтримки населенню та здійснення заходів ефективного і раціонального використання бюджетних коштів. Зокрема, посилено вимоги під час призначення житлових субсидій у частині здійснення одноразових вартісних покупок, наявності банківських депозитів, здійснення операцій з купівлі іноземної валюти, банківських металів, перетину кордону, тощо.

У ході наради діловоди мали змогу отримати необхідну інформацію, поставити запитання та отримати слушні поради та пропозиції щодо ефективної роботи на місцях.

Окрім того, начальник відділу Центр надання адміністративних послуг Олександр Ломаков наголосив діловодам про необхідність встановлення на місцях програмного забезпечення «Соціальна громада», що значно прискорить подання необхідних документів для оформлення субсидій.

Під час розмови міський голова Олександр Копелець наголосив, що першочерговим завдання міської ради є наближення надання якісних послуг не лише жителям міста, а й сіл, які ввійшли до складу Кобеляцької міської ради. Саме діловод, який працює віддалено від адміністратора центру, має якісно, вірно та швидко здійснювати надання цих послуг.

На завершення зустрічі Олександр Копелець подякував діловодам за належно організований та проведений двомісячник благоустрою території Кобеляцької міської ради.