Тривають роботи по упорядкуванню населених пунктів Кобеляцької міської ради

Дата: 18.05.2021 16:01

Проведення двомісячника по благоустрою населених пунктів Кобеляцької міської територіальної громади «За чисту громаду» продовжується. У його рамках здійснюється прибирання вулиць, парків, скверів, викошується трава, формуються та висаджуються квіти.

Сьогодні, 18 травня поточного року, працівники апарату Виконавчого комітету міської ради спільно зі структурними підрозділами та іншими установами міста посадили у парках Центральний і Богдана Хмельницького та вздовж вулиці Шевченка саджанці квіти. Радуватимуть своїм різнобарв’ям чорнобривці, ромашки, майори, петунії та інші квіти.

Двомісячник благоустрою триває не лише в адміністративному центрі Кобеляцької громади. Активно долучаються до прибирання та облаштування місць відпочинку мешканці сільських населених пунктів. У рамках акції «За чисту громаду» діловоди отримали пісок, вапно, бензин і ліску для проведення покосу трави. Окрім того, для прикрашання сільських населених пунктів також виділено саджанці квітів.

Кобеляцька міська рада звертається до всіх жителів громади з проханням бережно ставитись до квітів та дерев, формувати дбайливе ставлення до навколишньої природи. Адже кожен з нас хоче жити у чистому та красивому місті чи селі.