Фінальні протистояння

Дата: 18.05.2021 12:51

15 травня  в селі Іванівка відбулися фінальні змагання розіграшу «Кубку відкриття сезону» з футболу серед команд колективів фізкультури  Кобеляцької міської територіальної громади пам'яті Гордійка М. В. сезону 2021 року.

Згідно  регламенту  змагань  команди  були  розподілені на дві підгрупи. До  першої  підгрупи, ігри якої проходили в селі Павлівка,  потрапили  футболісти з сіл Павлівка, Придніпрянське, Озера та Підгори.

Зафіксовані такі результати: «Прапор» - «Колос» – 2:2; «Озера» - «Придніпрянське» – 1:1; «Колос» - «Придніпрянське» – 0:1; «Прапор» - «Озера» – 0:2; «Озера» - «Колос» – 2:0; «Придніпрянське» - «Прапор» – 2:1.

Отже, у підсумку, озеряни здобули право грати у грі за перше місце. «Придніпрянське», поступившись «Озерам» лише за додатковими показниками, змагатимуться у «малому фіналі».

У селі Іванівка, між собою виявляли сильнішого команди «Урожай» (с.Мідянівка), «Водник» (с.Вільховатка), «Спартак» (с. Рибалки) та місцева команда «Іванівка».

Матчі відбулися з рахунком: «Спартак» - «Іванівка» – 0:3; «Урожай» - «Водник»  – 0:1; «Урожай» - «Спартак» – 4:0; «Водник» - «Іванівка» – 0:2; «Спартак»  -  «Водник»  – 1:1; «Іванівка» - «Урожай» – 0:0.

Таким чином, за результатами ігрових протистоянь футбольні команди «Урожай» та «Придніпрянське» виявляли між собою бронзового призера змагань. Мідянівські футболісти, пропустивши першими, відразу ж зрівняли рахунок, а потім забили і переможний гол.

У підсумках змагань «Урожай» посів 3 місце.  Командою - переможницею «Кубку відкриття сезону 2021 року» пам'яті Гордійка М. В. серед команд колективів фізкультури Кобеляцької громади сезону 2021 року стала команда «Іванівка», яка у фіналі в серії післяматчевих пенальті здолала команду «Озера».

У рамках підтримки фізичної культури та спорту всі 14 колективів фізкультури Кобеляцької міської громади отримали футбольні м’ячі, які були придбані за кошти Кобеляцької міської ради.

Призери та переможці змагань були нагороджені кубками, статуетками та дипломами.

Кращими гравцями фінальної гри було визнано Сергія Гордійка (с. Іванівка) та Ігоря Ніколаєнка (с. Озера).