У місті Кобеляки триває реконструкція парку Богдана Хмельницького

Дата: 18.05.2021 11:45

Облаштування територій міста Кобеляки розпочалося з реконструкції парку Центральний у 2017 році. За цей час парк суттєво змінився у кращу сторону та став улюбленим місцем відпочинку жителів міста.

У 2020 році міська влада розпочала упорядковувати один із найстаріших парків – парк Богдана Хмельницького. Перші спогади про нього датовані кінцем 19 століття. Отже, його можна сміливо віднести до історичних місць на мапі Кобеляцької міської ради.

Проєктом реконструкції передбачено підключення освітлення, встановлення тротуарної бруківки, лав, облаштування кінотеатру просто неба, екстрим-зони, велосипедних доріжок і ремонту пам’ятника Б. Хмельницькому. Рішенням восьмої сесії міської ради восьмого скликання передбачено кошти в сумі 300 тис. грн. для реконструкції даного парку.

Роботи по облаштуванню парку розпочалися ще восени минулого року з розчищення однієї з частин парку, на якій було встановлено бесідку, розбито клумби та висаджено тюльпани. Травень 2021 року порадував містян їх цвітінням. Напередодні 9 травня, під час проведення благоустрою, працівники всіх установ міста посадили на території парку й інші квіти. Які, маємо надію, будуть тішити своїм цвітінням жителів та гостей міста. Днями, підрядна організація розпочала роботи по укладанню тротуарної бруківки на центральній алеї парку та реконструкцію пам"ятника Б.Хмельницькому.

У проєкті реконструкції також передбачено облаштування і другої частини парку, на якій знаходяться літня танцювальна площадка, приміщення колишнього кафе «Молодіжне». До речі, ці та інші питання благоустрою території Кобеляцької міської ради обговорював міський голова Олександр Копелець на пленарному засіданні восьмої сесії міської ради, яка відбулася 14 травня 2021 року.