Відбулася восьма сесія міської ради восьмого скликання

Дата: 14.05.2021 15:33

14 травня відбулося засідання восьмої сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання. Вів пленарне засідання міський голова Олександр Копелець.

У роботі сесії взяли участь депутати Полтавської районної ради Олег Решетило, Макар Гордійко та Олександр Ломаков, помічник міського голови Василь Гордійко, заступник міського голови Сергій Китайгора, керівники комунальних установ, структурних підрозділів апарату Виконавчого комітету міської ради, журналісти та громадськість.

Міська рада сформувала порядок денний пленарного засідання, включивши ряд додаткових питань та знявши деякі питання на доопрацювання. Депутат міської ради Вікторія Омеляненко запропонувала внести до проєкту порядку денного ще одне питання «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Кобеляцької міської ради електрокардіографа для лікування хворих на туберкульоз». Дана пропозиція була підтримана народними обранцями. Загалом депутати мали розглянути 40 питань.

У ході роботи пленарного засідання депутати прийняли програми: оздоровлення та відпочинку дітей; відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом; будівництва, реконструкції, ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення. На виконання останньої програми бюджетним рішенням виділено 2 млн.грн. на ремонт доріг: Сухинівка – Канави, Сухинівка – Іванівка та Кобеляки – Сухе.

Також сесія внесла зміни до діючих програм: профілактики правопорушень;  благоустрою Кобеляцької міської ради та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Кобеляцька міська лікарня». Підтримала заходи по покращенню надання медичних послуг жителям Кобеляцької міської ради Комунальним некомерційним підприємством «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги». Депутати також розглянули низку майнових та інших питань, які стосуються життєдіяльності громади.

У ракурсі розгляду земельних питань депутати підтримали рішення, які стосувалися  надання дозволів чи відмов у розробленні проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок жителям Кобеляцької міської територіальної громади. Загальна кількість заяв, які надійшли і були попередньо опрацьовані профільною комісією, – 1107.

На пленарному засіданні восьмої сесії міської ради всі питання приймалися без обговорень, так як попередньо були вивчені та узгоджені профільними постійними комісіями.

Відповідно до Регламенту голосування в сесійній залі здійснювалося за допомогою електронної системи голосування «Рада» та велася відеофіксація пленарного засідання.

У «Різному» міським головою Олександром Копельцем було піднято питання благоустрою парку Богдана Хмельницького. У контексті його розгляду йшла мова про видалення старих дерев акації, облаштування зон для відпочинку різних вікових категорій. У планах міської ради на території парку планується встановити кінотеатр під відкритим небом, екстрим-зону для молоді та зону відпочинку для літніх людей.

Також депутат міської ради Віктор Фесюра підняв питання подальшої долі приміщення колишнього кафе «Молодіжне», яке виставлено на продаж, на що міський очільник закликав депутатів висловлювати свої бачення щодо даного об’єкту.

На завершення пленарного засідання Олександр Копелець подякував депутатам за роботу та наголосив, що міська рада завжди готова до співпраці задля розвитку Кобеляцької громади.

В цілому, на пленарному засіданні сесії міської ради, прийнято 39 питань.