З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ ПРОФЕСІЙНИЙ УСПІХ

Дата: 14.05.2021 10:53

для досягнення професійного успіху в сучасному світі, треба постійно вчитись і вдосконалювати свої навички, вміти аналізувати та розуміти тенденції й динаміку ринку праці.

Успіх приходить до наполегливих, творчих і відповідальних. Про це говорила фахівець Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Лях Наталія Анатоліївна під час зустрічі із випускниками ДПТНЗ «Професійний аграрний ліцей» м. Кобеляки 13 травня 2021 року. Під час уроку учні визначали свій рівень оволодіння навичками комунікації, фінансової грамотності та емоційного інтелекту, вчились складати план професійного розвитку та працювати із джерелами вакансій. Окремим питанням тренінгу було обговорення наслідків нелегальної зайнятості та заробітків за кордоном.

Яку б галузь не обрали для свого місця роботи майбутні бухгалтери завжди спостерігається попит на професіоналів своєї справи.

Більше актуальної інформації з питань зайнятості можна переглянути на сторінці Кобеляцької районної філії Полтавського ОЦЗ у мережі Фейсбук : https://www.facebook.com/KobelakiCZ/