Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань екології, природних ресурсів, земельних відносин та агропромислового розвитку

Дата: 12.05.2021 15:36

11 травня у Кобеляцькій міській раді відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань екології, природних ресурсів, земельних відносин та агропромислового розвитку.

Участь у засіданні взяли міський голова Олександр Копелець, члени профільної комісії: Василь Рафальський, Ольга Татарко, Олександр Копелець, Анатолій Кривуля, Ніна Ясинська та Павло Голтвянський. Також буди присутні начальник відділу земельних відносин, екології та комунальної власності Віталій Миркало, начальник юридичного відділу Анатолій Кучеренко, колишній Вільховатський сільський голова Володимир Скляренко та колишній землевпорядник Вільховатської сільської ради Володимир Коломієць.

Постійна комісія опрацювала низку проектів рішень, які стосувалися затвердження технічної документації щодо інвентаризації земель; надання дозволів (відмов) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність (користування); затвердження договорів оренди та додаткових угод щодо використання нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв); надання жителям громади земельних ділянок у користування з цільовим призначенням для сінокосіння та випасання худоби та інші питання, які відносяться до повноважень профільної комісії.

У ході роботи депутати розглянули численні звернення жителів села Вільховатка щодо виділення їм земельних ділянок для особистого селянського господарства площею до 2 га. У контексті їх розгляду було вирішено 13 травня поточного року провести виїзне засідання профільної комісії на території сіл Деменки та Вільховатка для того, щоб детального його вивчити та вислухати думку жителів цих населених пунктів.

Після обговорення проектів рішень, члени комісії вирішили винести питання, що пройшли належний розгляд, на чергове засідання Кобеляцької міської ради.