Профільна комісія рекомендувала виділити кошти на ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення

Дата: 11.05.2021 18:56

Сьогодні, 11 травня, під головуванням Василя Фещенка відбулося спільне засідання постійної комісії міської ради мандатної та з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, дотримання прав людини, громадського правопорядку, законності та запобігання корупції і постійної міської ради комісії з питань містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, зв’язку та підприємництва.

У роботі засідання взяли участь міський голова Олександр Копелець, заступник міського голови Сергій Китайгора, депутати Полтавської районної ради Олег Решетило та Олександр Ломаков, керівники структурних підрозділів апарату Виконавчого комітету міської ради.

Депутати розглянули питання, які планується внести на чергову сесію міської ради.

Спершу присутні ознайомилися з питанням «Про внесення змін до Програми профілактики правопорушень в місті Кобеляки на 2020-2024 роки». Необхідність внести зміни до вищевказаної програми полягає у тому, що вона розроблена лише для міста Кобеляки. На сьогодні до складу міської ради приєдналися ще 62 населених пункти, які необхідно включити до заходів програми.

Наступне питання, яке було розглянуто це «Про членство в Асоціації «Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування». Зі слів міського голови Олександра Копельця, міська рада є членом Асоціації з 2016 року. Даний дорадчий орган надає підтримку у впровадженні інноваційних та інвестиційних проектів на теренах Полтавщини. Олександр Олександрович запропонував підтримати даний проєкт рішення.

Найбільше обговорювалося питань «Про створення старостинських округів на території Кобеляцької міської ради». Даним проектом рішення запропоновано створити 7 старостинських округів. У ході його розгляду депутатом Тамілою Шевченко запропоновано додатково обговорити дане питання з головами фракцій.

Окрім того, депутати ознайомилися з Програмою будівництва, реконструкції, ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Кобеляцької міської ради.

У контексті його розгляду Олександр Копелець наголосив, що проектом рішення передбачено виділення на першому етапі двох мільйонів гривень з міського бюджету на виконання заходів вищезгаданої програми у рамках співфінансування з Полтавською обласною державною адміністрацією.