У Кобеляках з’явилися нові клумби з квітами

Дата: 07.05.2021 17:00

Прибирання вулиць, ремонт доріг,  викошування трави та висадка квітів – це ті питання, якими переймається міська влада.

Ніщо так не прикрашає місто, як охайно впорядковані клумби, цікаві експозиції з квітів та чисті вулиці міста.

У рамках акції «Зробимо громаду чистою», 7 травня працівники апарату міської ради спільно з працівниками ККП «Водоканал Плюс» та усіма іншими установами, продовжили роботи по благоустрою зелених зон.

Нову клумбу з п’яти видів квітів – чорнобривці, вербена, майори, айстри та агератум висадили в парку імені Богдана Хмельницького.

Вже розквітли висаджені восени минулого року тюльпани, які стали родзинкою цього парку. Місцеві жителі у захваті від такої краси.

Розбудова парку й надалі буде продовжуватись: у планах також є укладання тротуарної плитки, облаштування місць для відпочинку та проведення дозвілля, освітлення, літній кінотеатр.

Цього дня також проводилась робота по облаштуванню парку «Центральний», де косили траву, розпушували клумби та висаджували квіти.

Крім того, у рамках прийдешнього свята – Дня перемоги, впорядкували та озеленили всі клумби   на Алеї Слави.

Така ж акція буде продовжена і в усіх населених пунктах громади.

Жителі та гості міста можуть відвідати парки, прогулятися, відпочити та помилуватися красою весняних квітів.

З настанням теплих сонячних днів запрацювали фонтани, які пройшли необхідні етапи підготовки до літнього сезону, і будуть радувати своєю красою мешканців та гостей нашого міста.

Сподіваємося, що кожен з нас буде дбайливо ставитися до новосформованих клумб та висаджених рослин, які незабаром робитимуть місто Кобеляки більш затишним та привабливим.

Дбаємо про місто разом.