Подарунки до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні розпочали отримувати учасники війни 1939-1945 років

Дата: 07.05.2021 16:28

На жаль, з кожним роком ветеранів Другої світової війни стає все менше. Ці люди перенесли страшні роки, захистили свою землю, хто на передовій в боях, а хто в тилу на заводах і полях, намагаючись забезпечити армію продуктами і боєприпасами.

Вони заслужили пошану і повагу! Тому День Перемоги є важливим святом, як для самих ветеранів, так і для всіх людей, що оточують їх.

За дорученням міського голови Олександра Копельця, напередодні Дня пам’яті та примирення, учасники війни та бойових дій Другої світової війни 1939-1945 років, які проживають на території Кобеляцької міської територіальної громади, розпочали отримувати продуктові подарунки.

Сьогодні, 7 травня, їх отримали жителі міста Кобеляки. Всього їх було вручено дев’ятнадцяти ветеранам.

Наступного тижня, такі ж подарунки отримають і учасники бойових дій, які проживають у сільських населених пунктах.

Вітати ветеранів напередодні Дня перемоги є традицією, яку останні шістнадцять років міська влада спільно з міською територіальною організацією ветеранів не порушує.