У Кобеляках відбулись заходи з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 07.05.2021 15:17

8 та 9 травня весь світ і Україна традиційно відзначають День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Напередодні цих днів, 7 травня 2021 року, на Алеї героїв, що в місті Кобеляки, відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня перемоги.

Участь у заходах взяли міський голова Олександр Копелець, працівники міської ради, жителі міста та учнівська молодь.
По завершенню присутні поклали квіти до пам’ятника. Присутні схилили голови, вшановуючи героїв, яким не судилося пережити Другу світову війну, і нинішніх борців за свободу та незалежність нашої держави.