Церемонія перепоховання останків воїнів, які загинули в роки Другої світової війни відбулася на території Кобеляцької міської територіальної громади

Дата: 06.05.2021 22:20

Напередодні Дня пам’яті та примирення у селах Лебедине та Світлогірське відбулося перепоховання останків воїнів, що загинули в роки Другої світової війни. Участь у заходах взяли Кобеляцький міський голова Олександр Копелець, його заступник Михайло Брейко, місцеві жителі та духовенство.

Цього року перезахоронено рештки трьох бійців, які боронили нашу землю від нациських загарбників. Останки одного невідомого бійця було захоронено до братської могили у селі Лебедине.

Останки двох інших невідомих солдат поховано у братській могилі, що у селі Світлогірське. До речі, перезахоронення в селі, яке розташоване на березі Кам”янського водосховища, відбувається в десятий раз. За останніми даними кількість похованих бійців більше тридцяти. А це говорить про те, що в роки Другої світової війни на території даного населеного пункту відбувалися тяжкі бої під час форсування Дніпра.

У ході заходу священники відслужили заупокійну службу а присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника.