Проведено благоустрій кладовищ на території Кобеляцької громади

Дата: 05.05.2021 13:30

Традиційно, вже котрий рік поспіль, напередодні поминальних днів по всій Кобеляцькій міській територіальній громаді жителі збираються для того, щоб прибрати території кладовищ.

Цього року навіть погода сприяла проведенню прибирання. За кілька годин працівники виконавчого апарату Кобеляцької міської ради зуміли виконати значну частину роботи на центральній алеї цвинтаря. Зокрема, очистити могили на яких вже давно ніхто не прибирає, прохідні доріжки, зрізати молодняк дерев.

Різниця між тим, який вигляд мало кладовище до прибирання і зараз, досить разюча.

Шанувати померлих – це не лише пригощати знайомих та сусідів цукерками і печивом у пам’ятні дати… Значно важливіше не забувати дорогу до місця останнього спочинку своїх рідних та близьких, аби їхні могили не перетворювалися на пагорби.

Виконавчий комітет Кобеляцької міської ради висловлює щиру подяку діловодам за організовані прибирання територій населених пунктів. Усім тим, хто не залишився байдужим та долучився до цієї суспільно-корисної справи, хто знайшов час і доклав зусиль для поліпшення благоустрою територій парків, скверів, майданчиків та кладовищ на території Кобеляцької громади.