Дорогі жителі Кобеляцької громади!

Дата: 30.04.2021 15:59

Щиро вітаю вас із Воскресінням Христовим і бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя та миру в серці.

У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Цей день несе довгоочікувану радість, вселяє спокій у серця, зміцнює віру.

Це свято зміцнює віру у кращу долю для кожного з нас, нашого прекрасного міста, нашої країни! Ми завжди маємо пам’ятати, що жодна добра справа не залишається

непоміченою і повертається сторицею. Нехай світле свято Христового Воскресіння покладе початок новим перемогам і звершенням у вашому житті.

Зичу Вам у ці пасхальні дні відчути повноту життя, щедроти української землі та родинне тепло, душевну чистоту і гармонію.

Хай світло Воскресіння Христового принесе мир та злагоду у нашу країну, у кожну родину! З почуттям глибокої вдячності і шани зичу всім міцного здоров’я, достатку

та благополуччя. Нехай церковний дзвін, який сповіщає про добру новину, наповнить ваші серця радістю та надією. Хай щезнуть усі недуги та турботи. Бережіть себе та своїх близьких! Пам’ятайте, що добро завжди перемагає.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою -

Кобеляцький міський голова Олександр Копелець