Ямковий ремонт доріг загального користування місцевого значення продовжується

Дата: 30.04.2021 14:27

Між Кобеляцькою міською радою та ФОП Маргарян Л.Б. укладено договір на виконання ямкового ремонту доріг місцевого значення у 2021 році.

Протягом другого тижня ведуться роботи по ямковому ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення у межах Кобеляцької міської територіальної громади.

Так, 29 квітня, ремонтувалося асфальтне покриття на відрізку автошляху Кунівка  – Ліщинівка – Галі Горбатки, площею 282,8 м. км.

Окрім того, продовжуються роботи по ямковому ремонту вулиць міста Кобеляки. Покладено асфальт від перехрестя вулиці Шевченка - Касьяна до перехрестя вулиці Шкільної і по самій Шкільній.

Нагадаємо, що комісія, яка створена розпорядженням міського голови по обстеженню проведених робіт по капітальному та поточному ремонту дорожнього покриття по всій території міської ради проводить обстеження та надає відповідні акти.