Служба у справах дітей Кобеляцької міської ради вручила Великодній кошик дітям з будинку сімейного типу

Дата: 30.04.2021 11:22

Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Одним із головних – Великдень. Це світле і добре свято несе з собою віру, надію і любов. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь та з великим трепетом. Найважливішими страви великоднього столу завжди були паски, крашанки та ковбаска.

Другий рік поспіль на святкування Великодня припадає пандемії. Та попри все, напередодні свята, на виконання Комплексної програми соціального захисту населення Полтавської області на 2021-2025 роки» заступник міського голови Сергій Китайгора та начальник Служби у справах дітей Кобеляцької міської ради Світлана Царичанська вручили Великодній кошик родині Чугайди з села Деменки. Дана родина виховує п’ять прийомних дітей: Дюдя Андрія та Оксану, Теслю Кіру та Бондаренко Марію і Куць Олену. До пасхального кошика ввійшли плед, рушники в наборі, рушник Великодній та паски.

При нагоді, апарат Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради, вітає всіх жителів територіальної громади з прийдешнім Великоднем. Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію і любов.

Христос Воскрес!