Відбулося засідання Виконавчого комітету

Дата: 23.04.2021 16:22

23 квітня 2021 року відбулося засідання Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради восьмого скликання, яке пройшло під головуванням міського голови Олександра Копельця.

У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності територіальної громади.

Присутні на засіданні схвалили план роботи Виконавчого комітету на період з квітня по грудень поточного року. Погодили персональний склад комісії у справах неповнолітніх, опікунської ради та адміністративної комісії. Затвердили положення про дані колегіальні органи, які регулюють діяльність виконавчого комітету міської ради.

У ході засідання члени виконкому також підтримали внесення змін до показників бюджету Кобеляцької міської територіальної громади на 2021 рік, у частині перерозподілу видатків по Відділу культури, туризму, молоді та спорту.

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет надання дозволів на розміщення торгівлі, кронування дерев та інші.

Додаткове питання, яке було внесено на розгляд засідання та підтримано членами виконкому – це покращення роботи закладів охорони здоров’я на селі.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до Регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті міської ради.